Ahoj, jmenuji se

Vojta Šplinar

Můžeš říct, že jsem Digital Nexplorer fotograf online marketér cestovatel milovník hudby minimalista

▪️ Vždy jdu tou delší ale hezčí cestou 🌍
▪️ Majitel & Digital Nexplorer @nexploro 🚀
▪️ Bývalý expat 🇫🇷 🇵🇱 🇮🇪 zpátky v 🇨🇿

Vojta Šplinar

#čas na story

Vítej cizinče! Na úvod se ti rovnou představím – jsem Vojtěch Šplinar, ale všichni mi říkají Vojta. Navzdory tomu, že momentálně žiju v Praze, pocházím z nádherného lázeňského města Karlovy Vary (pokud si tam ještě nebyl/a, rozhodně si zajeď na víkend).

Nicméně, za ty roky se odehrálo spoustu věcí, jak to tak bývá. Vždycky mě fascinovaly příběhy spisovatelů jako Jack Kerouac a Jack London, neboť byly příkladem nespoutaného objevování vzdálených míst a spontánního přístupu k životu, který si spoustu z nás přeje zažít. A jak se tak říká…

V roce 2014 se začalo dít množství zajímavých věcí a od té doby jsem si splnil spoustu mých snů, potkal super lidi z celého světa a nasbíral asi tak tunu zážitků!

Vášeň pro fotografii a cestování mě zavedla do různých zemí. Včetně Francie, Polska a Irska, které jsem mohl po dlouhá léta nazývat domovem.
V Irsku jsem oprášil své znalosti online marketingu a získal spoustu nových během práce pro jedny z největších světových společností, kde sem měl tu čest pracovat s partou extrémně talentovaných lidí.

Přestože už nefotím tak často jako dřív, rozhodně jsem nepřestal být kreativní a podnikavý. Spíš naopak! Neustále pracuju na svých osobních a profesních projektech, které přirozeně vedou k dalším neskutečným zážitkům! #yolo

About Me polaroid photos

Projekty

Osobní a profesní projekty, na kterých právě pracuji.

Nexploro

Nexploro

Nexploro je váš autentický a digitální partner zaměřený na posílení vaší přítomnosti na internetu. S námi po boku s přehledem zvládnete čelit nástrahám a výzvám dnešního online světa.

#letsnexplore #nexploro

Focení

Po stopách svého dědy už spoustu let objevuju krásy fotografie. Mimo jiné mě baví pouliční, cestovatelská a dokumentární styl fotografie.

Photography
Traveling

Cestování

Vždycky jsem snil o cestování po světě a objevování nových míst, kultur a životních stylů. Často si vybírám alternativní způsoby a místa (například mám naježděno asi přes 20k km stopem), ale rozhodně nepohrdnu i luxusnějším a pohodlnějším cestováním.

Navštíveno zemí – 21 / 197

Cíl návštěvy celé EU – 19 / 28