Info

Vítej cizinče!

Na úvod se ti rovnou představím – jsem Vojtěch Šplinar, ale všichni mi říkají Vojta. Navzdory tomu, že momentálně žiju v Praze, pocházím z nádherného lázeňského města Karlovy Vary (pokud si tam ještě nebyl/a, rozhodně si zajeď na víkend).

Během posledních let se odehrálo spoustu věcí, jak to tak bývá. Vždy mě fascinovaly příběhy spisovatelů jako Jack Kerouac a Jack London, neboť byly příkladem nespoutaného objevování vzdálených míst a spontánního přístupu k životu, který si spoustu z nás přeje zažít. A jak se tak říká… Jestli něco chceš, běž si pro to. Tečka.

V roce 2014 se začalo dít množství zajímavých věcí a od té doby jsem si splnil spoustu mých snů, potkal super lidi z celého světa a nasbíral asi tak tunu zážitků!

Vášeň pro fotografii a cestování mě zavedla do různých zemí. Včetně Francie, Polska a Irska, které jsem mohl po dlouhá léta nazývat domovem.

V Irsku jsem oprášil své znalosti online marketingu a získal spoustu nových během práce pro jedny z největších světových společností, kde sem měl tu čest pracovat s partou extrémně talentovaných lidí.

Přestože už nefotím tak často jako dřív, rozhodně jsem nepřestal být kreativní a podnikavý. Spíš naopak! Neustále pracuju na svých osobních a profesních projektech, které přirozeně vedou k dalším neskutečným zážitkům!